Vaše město, obec |

Kvalita ověřených informací

Patrium Bohemia je nejen galerií uměleckých fotografií, ale také zdrojem kvalitních, ověřených informací. Na rozdíl např. od Wikipedie naše stránky nemůže nikdo libovolně měnit či do nich jakkoli jinak zasahovat. Kromě základních informací, které jsou na úvodní stránce galerie města či obce uvedeny vždy, je nutné doplnit je o tzv. rozšiřující stránky. Ty se týkají nejrůznějších témat, např. Historie, Současnost, Kultura, Školství, Doprava atd. Jejich cílem není podrobná informace (například kdy má škola prázdniny apod.), ale prezentace toho nejlepšího, co se podařilo, co chcete ukázat (tedy například fotografie školy po rekonstrukci apod.) Tyto stránky jsou reprezentativní výkladní skříní vašeho města či obce.

Zachráněné historické a technické památky. Rekonstruované či nové budovy. Nové chodníky, ulice. Obnovené parky. Opravené, čisté řeky a potoky. A další, do čeho jste investovali nejen finanční prostředky, ale také své nápady, energii, čas. Patrium Bohemia je zde proto, aby vaše práce, vaše úspěchy, byly vidět.


Otevřeno vždy, kdykoliv

Oproti kamenné galerii je její internetová varianta otevřena svým návštěvníkům ve dne i v noci, 24 hodin denně, 365 dní v roce, z kteréhokoli místa na Zemi s připojením k internetu. Stránky jsou připraveny v kvalitě pro profesionální grafické monitory s rozlišením delší strany 2500 bodů a vyšším, ale přizpůsobí se automaticky jakémukoli zařízení.


Zahraniční reprezentace

Galerie je vytvořena v českém a anglickém jazyce. Anglická část, kde se Vaše prezentace zároveň automaticky a bez jakýchkoli dalších příplatků také ihned objeví, je určena jak turistickým či obchodním zahraničním návštěvníkům naší republiky, tak i těm, kteří o naší zemi získávají informace z důvodu plánovaných investic, vytvoření zahraničního zastoupení apod. Může Vám zprostředkovat velmi zajímavé obchodní příležitosti, přivést návštěvníky a turisty, ale především bude reprezentovat vaše město či obec v zahraničí.


Ukážeme vaše úspěchy

Naším cílem není poukazovat na chyby, kritizovat apod. K tomu slouží jiná média. My ukazujeme to, co se podařilo. Co jsme dokázali, co umíme. Patrium Bohemia je reprezentativní galerií České republiky. Spolu s vámi ukazujeme naši zemi v novém, lepším světle.Rozšiřující stránky

Kromě základního stručného popisu, který je u každého města či obce vždy uveden, máte možnost pomocí vlastních stránek doplnit a rozšířit jakékoli informaci o Vašem městě či obci. Proto těmto stránkám říkáme rozšiřující stránky. Pro každou z níže uvedených položek Vám vytvoříme samostatnou stránku s textem, fotografiemi a odkazy, v češtině a angličtině.

Jak rozšiřující stránky objednat, podrobné informace o různých možnostech a Ceník naleznete zde (PDF, otevře se v nové záložce).Články měst a obcí

Kromě rozšiřujících stránek máte možnost objednat si zveřejnění článku na libovolné téma o vašem městě či obci. Rozhovor se starostou, významným obyvatelem apod., reportáž z otevření nové budovy, příběhy a pověsti z historie … záleží jen na Vás, jaké téma zvolíte.

Jak články objednat, podrobné informace o různých možnostech a Ceník naleznete zde (PDF, otevře se v nové záložce).Členská a partnerská města či obce

Partnerskými městy či obcemi nazýváme ty, které se již podílejí na chodu Galerie.

ČLENSKÉ MĚSTO, OBEC – tímto městem či obcí se automaticky stává každé, jehož fotografie jsme již vytvořili a spolu se základními informacemi vložili do Galerie.
PARTNERSKÉ MĚSTO, OBEC – kromě fotografií a základních informací má zveřejněné placené rozšiřující stránky, články apod.

Staňte se tedy partnerským městem či obcí. Objednejte si rozšiřující stránky či články již dnes. Jak objednávat, podrobné informace o různých možnostech a Ceník naleznete zde (PDF, otevře se v nové záložce).

Symboly Symboly

FUNKCE ČLENSKÉ MĚSTO, OBEC PARTNERSKÉ MĚSTO, OBEC
Rozšiřující stránky (Historie, Kultura apod.) +
Články – novinky, rozhovory, ... +
Symbol Partnerské město, obec +
Certifikát Partnerské město, obec +
Galerie fotografií + +
Základní údaje + +
Symbol Členské město, obec + +Obálka dokumentu.   Obálka dokumentu.
Vaše prezentace zdarma?

Pokud Vás sami oslovíme se žádostí o podklady, pak se můžete radovat z dobré zprávy. Rozhodli jsme se totiž zveřejnit článek o Vás zcela zdarma. Poté, co vyjde, nabídneme Vám možnost přispět dodatečně na jeho tvorbu částkou v libovolné výši dle Vašeho uvážení. Pokud budete souhlasit, budeme Vám vděčni za pomoc. Ale i když odmítnete, nic se neděje, článek v Patriu zůstává zcela zdarma a samozřejmě bez jakýchkoli závazků.

Proč takto? Považujeme za správné tímto způsobem podporovat námi vybrané, smysluplné organizace, kulturní zařízení, nadace, sdružení, ale třeba i městské odbory. Naše práce však vyžaduje náklady – čas, energie, dopravu, techniku, vše platíme z vlastních prostředků. Proto onen dotaz, zda nám poté, co článek vyšel a v případě, že se Vám líbí, přispějete na jeho tvorbu.

Výběr oslovených je zcela na nás, nicméně budeme rádi, když nám zkusíte napsat. Pokud se nedohodneme na zcela bezplatném zveřejnění, lze mnohdy ceníkovou cenu aspoň snížit.